دنیای تکنولوژی

تصویر جدیدی از هواوی میت 10 لورفت

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

تصویر جدیدی از هواوی میت ۱۰ لورفت

دسته بندی : تکنولوژی تاریخ : شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶

در ادامه انتشار تصاویر فبلت پرچمدار هواوی میت ۱۰،تصویر جدیدی از این پرچمدار در دنیای واقعی فاش شده که نشانگر طراحی متفاوت پرچمدار این کمپانی چینی هست.تاکنون اطلاع داریم که سه نسخه دیگر از این پرچمدار با نام لایت،پلاس و پرو عرضه خواهد شد.

از موارد قابل توجه درباره این گوشی،درج عبارت ASPH در کنار دوربین اصلی با لنز دوگانه این گوشی به همراه دریچه گشودگی لنز f/2.2 می باشد که نشان می دهد که در این پرچمدار هم مانند پی ۹،میت ۹ و پی ۱۰ از لنز های ساخت کمپانی لایکا استفاده شده هست.این در حالی هست که اطلاعات اخیر روایت از گشودگی دریچه لنز f/1.6 برای سری میت ۱۰ داشتند.

تصاویر رندر جدید نشان از طراحی متفاوت میت ۱۰ پرو دارند.پیشتر نسخه لایت و ارزان قیمت این گوشی با نام مایمانگ ۶ رونمایی شده هست.دوربین اصلی با لنز دوگانه این گوشی دارای طراحی بسیار جذابی هست و یک فلاش LED دوگانه هم در بخش راست آن قرار دارد.ضمنا.احتمال می رود که در سمت چپ دوربین هم از سنسور فوکوس خودکار لیزری استفاده شده باشد.در هر حال،طراحی کلی پنل پشت این گوشی به LG V30 شباهت بسیاری دارد.

هواوی در کمتر از یک ماه دیگر از گوشی های سری میت ۱۰ به طور رسمی در مونیخ آلمان پرده برداری خواهد کرد که پس اطلاعات بیشتری در آینده درباره این دستگاه ها عرضه خواهد شد.