دنیای تکنولوژی

تویتر محدودیت نام کاربری خود را کاهش داد

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

تویتر محدودیت نام کاربری خود را کاهش داد

دسته بندی : تکنولوژی تاریخ : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

توییتر اعلام کرده هست که محدودیت تعداد کاراکترهای نام کاربری کاربران خود را به ۵۰ کاراکتر افزایش داده هست .برای جزییات بیشتر با ایتی زیرون همراه باشید

 پس از آنکه خبر افزایش محدودیت تعداد کاراکترهای قابل ارسال در شبکه اجتماعی توییتر به ۲۸۰ کاراکتر منتشر شد، هم اکنون نقل از ها حاکی از آن هست که توییتر محدودیت تعداد کاراکترها در نام کاربری کاربران را نیز از ۲۰ کاراکتر به ۵۰ کاراکتر افزایش داده هست.

بنابر آخرین پست صفحه پشتیبانی توییتر، از امروز به بعد نام های کاربری در این شبکه اجتماعی می توانند تا سقف ۵۰ کاراکتر را در بر بگیرند. این تغییر در شرایطی اتفاق افتاده که اعضای توییتر تا پیش از این، برای انتخاب نام کاربری تنها به ۲۰ کاراکتر محدود بودند.

اما حالا که این محدودیت بیست کاراکتری برداشته شده، کاربران فرصت می یابند که در کنار کلمات از اموجی های بیشتری در نام کاربری خود استفاده کنند یا حتی یوزرنیم منحصر به فردی مثل Supercalifragilisticexpialidocious را برای خود برگزینند.

این قابلیت جدید برای آن دسته از کاربرانی که در عرصه کسب و کار فعالیت می کنند، خبر بسیار خوشایندی محسوب می شود چرا که قادر خواهند بود نام های کسب و کار خود را که معمولا طولانی تر از ۲۰ کاراکتر هست، را انتخاب کرده و به عنوان نام کاربران حساب کاربری خود بگذارند.

البته توجه داشته باشید که این محدودیت کاراکتر فقط برای نام پروفایل برداشته شده، نه یوزرنیم اصلی که با علامت @ در منشن ها به کار گرفته می شود. برای تغییر نام پروفایل، می توانید در اپلیکیشن توییتر گزینه Edit Profile را از سمت راست صفحه لمس کرده و سپس نام دلخواه تان را در فیلد خالی بنویسید.

اینطور که بنظر می رسد مدیران و مقامات توییتر به منظور جلب نظر و نگه داشتن کاربران خود، اقدام به ایجاد تغییراتی در ساختار این شبکه اجتماعی متن محور کرده‌اند چراکه در ماه‌ها و سالهای اخیر شاهد اعتراض خیل عظیمی از سوی کاربران در خصوص مشکل محدودیت تعداد کاراکترها و سایر قابلیت های این شبکه اجتماعی بودیم.

به نقل از کاربران ظاهرا این تغییر از همین امروز در توییتر اعمال شده هست. پس اگر نام کاربری طولانی تری می خواهید، همین حالا می توانید برای این تغییر اقدام کنید.

نظر شما در مورد تغییرات توییتر جدید تویتر چیست ؟ نظرات خود را با ایتی زیرون در میان بگذارید