دنیای تکنولوژی

معرفی استارتاپ آزمایشگاه آنلاین | ای تی زیرون

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

معرفی استارتاپ آزمایشگاه آنلاین | ای تی زیرون

دسته بندی : تکنولوژی تاریخ : پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶

تا حالا شده که وقت رفتن به آزمایشگاه  وانجام آزمایش را نداشته باشید ؟ یا انقدر آزمایشگاه شلوغ باشد که از انجام آزمایش منصرف شوید ؟ با ای تی زیرون همراه باشید ! پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم . 

بیشتر بخوانید :

امروز میخواهم استارتاپی را به شما معرفی کنم که فرآیند گرفتن آزمایش و دریافت نتیجه را برای شما بسیار راحت و آسان میکند ! 

آزمایش آنلاین فرصتی هست برای شما؛ اگر فرصت و امکان رفتن به آزمایشگاه را ندارید، آزمایش تشخیص طبی آنلاین راه حل ساده ای ست برای شما تا بدون مراجعۀ حضوری به آزمایشگاه، آزمایش خود را انجام دهید. اگر آزمایشگاه مورد نظر از شما دور هست، اگر اقوام کهنسالی دارید که امکان حضور در آزمایشگاه را ندارند، اگر نمی دانید آزمایش مورد نظرتان توسط چه آزمایشگاهی صورت می گیرد، ما به شما کمک می کنیم تا در هر زمان و مکانی(منزل، محل کار و ..) نمونۀ خون خود را جهت آزمایش به آزمایشگاه مورد نظر خود بدهید.
همکاران ما طبق درخواست، در محل شما حاضر می شوند و پس از بررسی دقیق نسخه، اقدام به گرفتن خون و موارد مورد نیاز می نمایند. همچنین پس از آماده شدن پاسخ آزمایش، نتیجه آزمایش را برای شما ایمیل خواهند شد.
پس بدون هیچ مراجعۀ حضوری ای و بدون هزینۀ اضافه، تمامی مراحل پذیرش از دریافت نمونه خون و ادرار در منزل شما، تا پاسخ آزمایش صورت خواهد پذیرفت.
آزمایشگاه رفتن دیگر برای شما کابوس نخواهد بود و بدون نگرانی از آزمایش دادن، ما برای نمونه گیری در محل به آدرس مورد نظر شما خواهیم آمد. این سرویس در فاز اول برای آزمایشگاه های تهران قابل دسترسی می باشد. شما می توانید تمامی آزمایشگاه های تهران راه جهت سفارش انتخاب نمایید.

در ادامه ویدیو مختصری از معرفی آزمایشگاه آنلاین میبینیم : 

معرفی استارتاپ آزمایشگاه آنلاین

مشاهده وبسایت آزمایشگاه آنلاین


مصاحبه با محمد مجددی – موسس استارتاپ آزمایشگاه آنلاین


نظر شما درباره استارتاپ آزمایشگاه آنلاین چیست ؟ استارتاپ بعدی که دوست دارید به سراغشان بروید کدام هست ؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ای تی زیرون در میان بگذارید . 

منبع : ای تی زیرون